RSS
A A A
SmodBIP

Instrukcja BIP

Do nawigacji po stronie Biuletynu Informacji Publicznej Zespołu Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych nr 2 służy Główne Menu  znajdujące się po stronie lewej strony.

Jest ono podzielone na Kategorie, które grupują informacje z poszczególnych działów tematycznych. Kategorie opatrzone są nagłówkami. W celu ułatwienia odnalezienia informacji, w ramach kategorii utworzone zostały Podkategorie (znaki "->"umieszczone w Kategoriach ). Po wskazaniu kursorem myszy nazwy Podkategorii,  nazwa Podkategorii zostaje podkreślona. Po wciśnięciu lewego przycisku myszy informacje zapisane w danej podkategorii wyświetlają się bądź w postaci kolejnych podmenu bądź w postaci informacji docelowej z prawej części ekranu.


Każda opublikowana strona posiada wersje archiwalne. U dołu każej wyświetlonej strony - pod nazwą osoby, która dany zasób opublikowała -  znajduje się link "Wersje archiwalne tej strony". Aby przeglądać archiwalne treści należy wcisnąc lewy przycisk myszki na linku.


Strony Biuletynu Informacji Publicznej ZSPG nr 2 wyposażone są w Rejestr Zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów, wraz z powodem dokonanych zmian. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośnik "rejestr zmian". 

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania np. w Kategorii Dokumenty Szkolne, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te są publikowane w formacie PDF i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego, darmowego programu Adobe Reader. Program ten można pobrać na stronie producenta.Opublikował: Sławomir Oleksy
Publikacja dnia: 06.03.2011
Podpisał: Sławomir Oleksy
Dokument z dnia: 06.03.2011
Dokument oglądany razy: 2 502